Aktivna mrežna oprema > Mrežni preklopnici >

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Modul za FSW-2409TFX 1-port 100FX (SC)

Robna marka: LevelOne
Part No.: MDU-0123FXC
Šifra: 3806
opširnije >
MPC:
558,75 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 1550nm, singlemode (80 km), 1000Base-ZX (LC)

Robna marka: Intellinet
Part No.: 545044
Šifra: 7424
opširnije >
MPC:
676,47 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
7.072,09 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
2.476,51 kn
JMJ: KOM
-
+

Switch Industrial Unmanaged, 5x10/100TX, za DIN-šinu, bez napajanja

Robna marka: LevelOne
Part No.: IES-0500
Šifra: 9475
opširnije >
MPC:
1.060,96 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
1.310,31 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
2.711,62 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
2.240,26 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
1.651,64 kn
JMJ: KOM
-
+

Switch L2 Managed, 8x10/100/1000T + 2xSFP Dual Speed, int. PSU, 19" kit

Robna marka: LevelOne
Part No.: GEL-1061
Šifra: 8589
opširnije >
MPC:
1.771,32 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
4.248,23 kn
JMJ: KOM
-
+

Switch L2 Managed, 8x10/100/1000T PoE Plus (140W) + 2xSFP, 19" kit

Robna marka: Intellinet
Part No.: 561167
Šifra: 6151
opširnije >
MPC:
1.871,44 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.