Aktivna mrežna oprema > Mrežni preklopnici > Industrijski preklopnici > LevelOne IFP-0502 , Switch Industrial 5x10/100TX (4 PoE Plus 126W) + 1x100FX (SC) MM 2 km

Switch Industrial 5x10/100TX (4 PoE Plus 126W) + 1x100FX (SC) MM 2 km , LevelOne, IFP-0502

Robna marka: LevelOne
Part No.: IFP-0502
Šifra: 7531
Jamstvo: 24 mj.
MPC:
2.485,16 kn
JMJ: KOM
-
+
Tehničke značajke:
Multi-mode fiber with SC connector for transmission of up to 2km • Provides flexibility of 4 x 10/100BASE-TX PoE ports • PoE ports can support the IEEE 802.3at standard and power up 30W devices • 10/100Mbps-Full/Half-duplex, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX • -40°C to 75°C (-40°F to 167°F) operating temperture range • Provides DIN-rail, wall or desktop mounting • IP30 metal case • Redundant power inputs with Terminal Block

Detaljnije o artiklu


Raspoloživost: na upit


Povezani proizvodi

Slike artikala su ilustrativne prirode te ne moraju uvijek u potpunosti odgovarati istima. Za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda ne odgovaramo!