Aktivna mrežna oprema > Pretvornici medija >

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Media Converter 10/100/1000T -> 1000LX (SC) Singlemode, 20 km

Robna marka: Intellinet
Part No.: 507349
Šifra: 9075
opširnije >
MPC:
692,29 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
700,88 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
653,63 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> 1000SX (SC) Multimode, 550 m

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVT-2001
Šifra: 3300
opširnije >
MPC:
1.032,57 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> 1000SX (SC) Multimode, 550 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: EL027V2
Šifra: 9051
opširnije >
MPC:
779,11 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> SFP

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVT-2000
Šifra: 3361
opširnije >
MPC:
556,07 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> SFP

Robna marka: Allied Telesis
Part No.: AT-GS2002/SP
Šifra: 7791
opširnije >
MPC:
1.890,00 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter 10/100/1000T -> SFP

Robna marka: Intellinet
Part No.: 510493
Šifra: 9336
opširnije >
MPC:
394,15 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter 10/100/1000T PoE PD -> SFP

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVT-2010
Šifra: 8917
opširnije >
MPC:
1.379,07 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter 10/100TX -> 100FX SC Multimode (2 km)

Robna marka: LevelOne
Part No.: FVT-2001
Šifra: 3221
opširnije >
MPC:
528,18 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter 10/100TX -> 100FX SC Multimode (2 km)

Robna marka: Allied Telesis
Part No.: AT-FS202
Šifra: 7769
opširnije >
MPC:
1.331,63 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter 10/100TX -> 100FX SC Multimode (2 km)

Robna marka: Intellinet
Part No.: 506502
Šifra: 7813
opširnije >
MPC:
338,63 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.