Aktivna mrežna oprema > Pretvornici medija > Upravljivi pretvornici

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Media Converter 10/100/1000T -> SFP, managed

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVM-1000
Šifra: 7445
opširnije >
MPC:
1.636,00 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter Chassis 19" 12-Slot with Redundant Power

Robna marka: LevelOne
Part No.: CVH-3000
Šifra: 8918
opširnije >
MPC:
5.836,21 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter Web Smart 10/100/1000T -> SFP

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVS-3800
Šifra: 8915
opširnije >
MPC:
1.050,39 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter Web Smart 10/100TX -> 100FX SC Singlemode

Robna marka: LevelOne
Part No.: FVS-3120
Šifra: 8914
opširnije >
MPC:
1.750,76 kn
JMJ: KOM
-
+

Media Converter Web Smart 10/100TX -> SFP

Robna marka: LevelOne
Part No.: FVS-3800
Šifra: 8912
opširnije >
MPC:
420,07 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.