Aktivna mrežna oprema > Pretvornici medija > Industrijski pretvornici > LevelOne IEC-4001 , Media Converter Industrial 10/100TX -> 100FX (SC) Multimode 2 km, za DIN šinu

Media Converter Industrial 10/100TX -> 100FX (SC) Multimode 2 km, za DIN šinu , LevelOne, IEC-4001

Robna marka: LevelOne
Part No.: IEC-4001
Šifra: 7801
Jamstvo: 24 mj.
MPC:
1.868,90 kn
JMJ: KOM
-
+
Tehničke značajke:
10/100BaseT to 100Base-FX • Rugged aluminium case design in a mini size form factor • 18V-36VAC & 12V-60VDC with polarity protection • Link Fault Pass through (LFP) function • Supports switch and pure converter mode • Surge & ESD protection • Maximum noise & interference immunity • -40°C to 75°C (-40°F to 167°F) operating temperature range • DIN-Rail or panel mount installation

Detaljnije o artiklu


Raspoloživost: na upit


Povezani proizvodi

Slike artikala su ilustrativne prirode te ne moraju uvijek u potpunosti odgovarati istima. Za eventualne pogreške nastale u opisu proizvoda ne odgovaramo!