Aktivna mrežna oprema > SFP Transceivers >

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

SFP Plus 10Gbps Direct Attach Copper Cable, 5 m, Twinax

Robna marka: LevelOne
Part No.: DAC-0105
Šifra: 6271
opširnije >
MPC:
754,76 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10GBase-LR (LC), 1310 nm, Singlemode, 10 km

Robna marka: Intellinet
Part No.: 507479
Šifra: 7772
opširnije >
MPC:
960,85 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10GBase-SR (LC), 850nm, Multimode, 300 m

Robna marka: Intellinet
Part No.: 507462
Šifra: 7506
opširnije >
MPC:
433,26 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10GBase-T (RJ45), 30 m

Robna marka: Intellinet
Part No.: 508179
Šifra: 1626
opširnije >
MPC:
2.860,67 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10Gbps, 850 nm, Multimode, 300m, MSA compatible

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-6101
Šifra: 9130
opširnije >
MPC:
1.098,30 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
2.005,59 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
9.678,16 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 1000Base-T (RJ45) port, do 100 m

Robna marka: Intellinet
Part No.: 523882
Šifra: 1663
opširnije >
MPC:
272,88 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 850nm, Multimode (550m), 1000Base-SX

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-3001
Šifra: 8636
opširnije >
MPC:
286,69 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 850nm, multimode (550m), 1000Base-SX

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVT-0300
Šifra: 3807
opširnije >
MPC:
363,09 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 850nm, multimode (550m), 1000Base-SX

Robna marka: Intellinet
Part No.: 545006
Šifra: 9082
opširnije >
MPC:
199,13 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 850nm, multimode (550m), industrijski

Robna marka: Allied Telesis
Part No.: AT-SPSX/I
Šifra: 7817
opširnije >
MPC:
948,08 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.