Aktivna mrežna oprema > SFP Transceivers >

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

SFP Plus Transceiver, 10Gbps, 850nm, Multimode (550m)

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-6101
Šifra: 9130
opširnije >
MPC:
1.747,72 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10Gbps, 1310nm, Singlemode (10km)

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-6121
Šifra: 9131
opširnije >
MPC:
3.412,22 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10Gbps, 1550nm, Singlemode (40km)

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-6121
Šifra: 9132
opširnije >
MPC:
9.678,16 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10Gbps, RJ45 (30m)

Robna marka: Intellinet
Part No.: 508179
Šifra: 1626
opširnije >
MPC:
3.465,01 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 850nm, multimode (550m)

Robna marka: Allied Telesis
Part No.: AT-SPSX
Šifra: 7817
opširnije >
MPC:
552,75 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 850nm, multimode (550m), 1000Base-SX

Robna marka: LevelOne
Part No.: GVT-0300
Šifra: 3807
opširnije >
MPC:
351,57 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 850nm, Multimode (550m), 1000Base-SX

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-3001
Šifra: 8636
opširnije >
MPC:
360,82 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 850nm, multimode (550m), 1000Base-SX

Robna marka: Intellinet
Part No.: 545006
Šifra: 9082
opširnije >
MPC:
199,13 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 1000T (100m), 1000Base-T

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-3841
Šifra: 9209
opširnije >
MPC:
823,18 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 1310nm, Multimode (2 km)

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-3111
Šifra: 9210
opširnije >
MPC:
1.063,61 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 1310nm, singlemode (10 km), 1000Base-LX

Robna marka: Intellinet
Part No.: 545013
Šifra: 9138
opširnije >
MPC:
211,25 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Transceiver, 1,25Gbps, 1310nm, singlemode (10 km), Cisco compatible

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-3211
Šifra: 8637
opširnije >
MPC:
481,03 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.