Aktivna mrežna oprema > SFP Transceivers > 10 Gbps

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

SFP Plus 10Gbps Direct Attach Copper Cable, 5 m, Twinax

Robna marka: LevelOne
Part No.: DAC-0105
Šifra: 6271
opširnije >
MPC:
730,81 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10GBase-LR (LC), 1310 nm, Singlemode, 10 km

Robna marka: Intellinet
Part No.: 507479
Šifra: 7772
opširnije >
MPC:
960,85 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10GBase-SR (LC), 850nm, Multimode, 300 m

Robna marka: Intellinet
Part No.: 507462
Šifra: 7506
opširnije >
MPC:
433,26 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10GBase-T (RJ45), 30 m

Robna marka: Intellinet
Part No.: 508179
Šifra: 1626
opširnije >
MPC:
2.860,67 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10Gbps, 850 nm, Multimode, 300m

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-6101
Šifra: 9130
opširnije >
MPC:
1.063,43 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10Gbps, 1310 nm, Singlemode, 10 km

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-6121
Šifra: 9131
opširnije >
MPC:
1.941,92 kn
JMJ: KOM
-
+

SFP Plus Transceiver, 10Gbps, 1550 nm, Singlemode, 40 km

Robna marka: LevelOne
Part No.: SFP-6121
Šifra: 9132
opširnije >
MPC:
9.678,16 kn
JMJ: KOM
-
+

XFP Transceiver, 10 Gbps, 850nm, multimode (300m)

Robna marka: LevelOne
Part No.: XFP-5901
Šifra: 7926
opširnije >
MPC:
2.681,94 kn
JMJ: KOM
-
+

XFP Transceiver, 10 Gbps, 1310nm, Singlemode (10 km)

Robna marka: LevelOne
Part No.: XFP-5211
Šifra: 9217
opširnije >
MPC:
2.681,69 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.