Pasivna mrežna oprema > Pribor za opt. mreže >

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Adapter Keystone -> opt. adapter LC-Duplex/SC-Simplex, bijeli

Robna marka: ECOLAN
Part No.: 37501WS.1
Šifra: 7509
opširnije >
MPC:
9,00 kn
JMJ: KOM
-
+

Adapter Keystone -> opt. adapter ST/FC-Simplex, bijeli

Robna marka: Schrack
Part No.: HSEMRLTLWS
Šifra: 7514
opširnije >
MPC:
4,26 kn
JMJ: KOM
-
+

Modul Keystone opt. LC duplex Ž/Ž, multimode, crni

Robna marka: equip
Part No.: 125570
Šifra: 9045
opširnije >
MPC:
23,27 kn
JMJ: KOM
-
+

Modul Keystone opt. SC simplex Ž/Ž, multimode, crni

Robna marka: equip
Part No.: 125572
Šifra: 9047
opširnije >
MPC:
10,11 kn
JMJ: KOM
-
+

Modul Keystone opt. ST simplex Ž/Ž, multimode, crni

Robna marka: equip
Part No.: 125571
Šifra: 9046
opširnije >
MPC:
10,11 kn
JMJ: KOM
-
+

Modul MINI-COM opt. LC duplex Ž/Ž, beige

Robna marka: Panduit
Part No.: CMDSLC
Šifra: 7222
opširnije >
MPC:
86,25 kn
JMJ: KOM
-
+

Modul MINI-COM opt. SC duplex Ž/Ž, beige

Robna marka: Panduit
Part No.: CMDBUSC
Šifra: 4622
opširnije >
MPC:
62,38 kn
JMJ: KOM
-
+

Modul MINI-COM opt. ST simplex Ž/Ž, bijeli

Robna marka: Panduit
Part No.: CMST
Šifra: 4572
opširnije >
MPC:
73,75 kn
JMJ: KOM
-
+

Nosač za DIN šinu za opt. kućište (53712.1), M5 navoj

Robna marka: ECOLAN
Part No.: 83030.1
Šifra: 7409
opširnije >
MPC:
14,44 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
98,75 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
13,67 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. adapter LC duplex Ž/Ž, multimode OM1/OM2, metal sleeve, beige

Robna marka: LogiLink
Part No.: FA02LC2
Šifra: 1213
opširnije >
MPC:
12,04 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.