Pasivna mrežna oprema > Pribor za opt. mreže > Opt. konektori i pigtail-ovi

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Opt. Attenuator FC/SPC 10 dB, Return Loss 45 dB

Robna marka: ECOLAN
Part No.: 53362.10
Šifra: 7942
opširnije >
MPC:
312,81 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. Attenuator LC/PC multimode 10 dB, Return Loss 45 dB

Robna marka: ECOLAN
Part No.: 53370.10
Šifra: 7914
opširnije >
MPC:
725,73 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. konektor FC, multimode, 125µm "Hot melt"

Robna marka: 3M
Part No.: 6200
Šifra: 1230
opširnije >
MPC:
50,24 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. konektor FC, singlemode, 125µm "Hot melt"

Robna marka: 3M
Part No.: 8203
Šifra: 6322
opširnije >
MPC:
59,33 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. konektor LC, multimode, 125µm "Hot melt"

Robna marka: 3M
Part No.: 6603-S
Šifra: 6323
opširnije >
MPC:
101,66 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. konektor LC, singlemode, 125µm "Hot melt"

Robna marka: 3M
Part No.: 8603-S
Šifra: 6324
opširnije >
MPC:
122,00 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. konektor SC multimode, crni

Robna marka: Panduit
Part No.: FSCMC5BL
Šifra: 6335
opširnije >
MPC:
123,75 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. konektor SC simplex, multimode, pak. 12 kom.

Robna marka: equip
Part No.: 156020
Šifra: 1192
opširnije >
MPC:
7,58 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. konektor SC, multimode, 125µm "Hot melt"

Robna marka: 3M
Part No.: 6300-W
Šifra: 1267
opširnije >
MPC:
36,25 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. konektor SC, singlemode, 125µm "Hot melt"

Robna marka: 3M
Part No.: 08300
Šifra: 1237
opširnije >
MPC:
40,46 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. konektor ST, multimode, 125µm "Hot melt"

Robna marka: 3M
Part No.: 6100-W
Šifra: 1379
opširnije >
MPC:
27,55 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. konektor ST, singlemode, 125µm "Hot melt"

Robna marka: 3M
Part No.: 8100-YB
Šifra: 6321
opširnije >
MPC:
36,16 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.