Pasivna mrežna oprema > Pribor za opt. mreže > Opt. adapteri (spojnice)

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Modul Keystone opt. LC-duplex Ž/Ž, singlemode, bijeli

Robna marka: LogiLink
Part No.: NK0030
Šifra: 4940
opširnije >
MPC:
12,45 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
98,75 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
13,67 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. adapter LC duplex Ž/Ž, multimode OM1/OM2, metal sleeve, beige

Robna marka: LogiLink
Part No.: FA02LC2
Šifra: 1213
opširnije >
MPC:
12,04 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. adapter LC duplex Ž/Ž, multimode OM3, aqua

Robna marka: LogiLink
Part No.: FA02LC3
Šifra: 8832
opširnije >
MPC:
12,04 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. adapter LC duplex Ž/Ž, multimode OM4, ceramic sleeve, violet

Robna marka: LogiLink
Part No.: FA02LC4
Šifra: 9052
opširnije >
MPC:
14,28 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. adapter LC duplex Ž/Ž, singlemode, ceramic sleeve, plavi

Robna marka: LogiLink
Part No.: FA02LC1
Šifra: 7353
opširnije >
MPC:
12,86 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. adapter LC quad Ž/Ž, multimode OM3, aqua

Robna marka: LogiLink
Part No.: FA04LC3
Šifra: 8830
opširnije >
MPC:
24,49 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. adapter LC quad Ž/Ž, multimode OM4, violet

Robna marka: ECOLAN
Part No.: 53335.1
Šifra: 9832
opširnije >
MPC:
42,35 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
55,63 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. adapter LC/APC duplex Ž/Ž, singlemode, ceramic sleeve, zeleni

Robna marka: ECOLAN
Part No.: 53343.31
Šifra: 9183
opširnije >
MPC:
19,83 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. adapter MTRJ Ž/Ž, plastic sleeve, crni

Robna marka: ECOLAN
Part No.: 53416.1
Šifra: 9701
opširnije >
MPC:
38,11 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.