Pasivna mrežna oprema > Prespojni optički kabeli >

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Opt. kabel I-V(ZN)HH, Breakout SC/SC 4E9/125 µm 10,0m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O1811.10
Šifra: 8870
opširnije >
MPC:
1.098,03 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 1,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0340.1
Šifra: 8672
opširnije >
MPC:
95,10 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 2,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0340.2
Šifra: 7102
opširnije >
MPC:
88,55 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 3,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0340.3
Šifra: 7103
opširnije >
MPC:
119,93 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 5,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0340.5
Šifra: 8717
opširnije >
MPC:
100,10 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 10,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0340.10
Šifra: 8567
opširnije >
MPC:
154,77 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 15,0m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0340.15
Šifra: 9026
opširnije >
MPC:
179,80 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 20,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0340.20
Šifra: 7903
opširnije >
MPC:
204,63 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
0,00 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/SC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 1,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O2423.1
Šifra: 8671
opširnije >
MPC:
75,18 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/SC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 2,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O2423.2
Šifra: 7057
opširnije >
MPC:
86,63 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/SC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 3,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O2423.3
Šifra: 2536
opširnije >
MPC:
84,86 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.