Pasivna mrežna oprema > Prespojni optički kabeli >

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Opt. prespojni kabel E2000-APC/LC 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 15,0m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0937.15
Šifra: 7475
opširnije >
MPC:
693,96 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel E2000-APC/SC 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 3,0m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0939.3
Šifra: 7930
opširnije >
MPC:
559,40 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel E2000-APC/SC 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 15,0m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0939.15
Šifra: 7924
opširnije >
MPC:
709,55 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/FC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 2,0m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O2393.2
Šifra: 2650
opširnije >
MPC:
101,64 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/FC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 3,0m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O2393.3
Šifra: 9788
opširnije >
MPC:
103,18 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/FC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 5,0m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O2393.5
Šifra: 8927
opširnije >
MPC:
0,00 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/FC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 10,0m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O2393.10
Šifra: 8928
opširnije >
MPC:
0,00 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/FC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 20,0m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O2393.20
Šifra: 8929
opširnije >
MPC:
0,00 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 1,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0340.1
Šifra: 8672
opširnije >
MPC:
109,92 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 2,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0340.2
Šifra: 7102
opširnije >
MPC:
114,92 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 3,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0340.3
Šifra: 7103
opširnije >
MPC:
119,93 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/LC duplex 9/125µm OS2, LSZH, žuti, 5,0 m

Robna marka: ECOLAN
Part No.: O0340.5
Šifra: 8717
opširnije >
MPC:
101,00 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.