Pasivna mrežna oprema > Prespojni optički kabeli > Multimode OM5

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM5, LSZH, zeleni, 0,5 m

Robna marka: LogiLink
Part No.: FP5LC00
Šifra: 1704
opširnije >
MPC:
62,24 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM5, LSZH, zeleni, 1,0 m

Robna marka: LogiLink
Part No.: FP5LC01
Šifra: 1705
opširnije >
MPC:
67,34 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM5, LSZH, zeleni, 2,0 m

Robna marka: LogiLink
Part No.: FP5LC02
Šifra: 1706
opširnije >
MPC:
88,76 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM5, LSZH, zeleni, 3,0 m

Robna marka: LogiLink
Part No.: FP5LC03
Šifra: 1707
opširnije >
MPC:
98,96 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM5, LSZH, zeleni, 5,0 m

Robna marka: LogiLink
Part No.: FP5LC05
Šifra: 1708
opširnije >
MPC:
142,84 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM5, LSZH, zeleni, 7,5 m

Robna marka: LogiLink
Part No.: FP5LC07
Šifra: 1709
opširnije >
MPC:
196,91 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM5, LSZH, zeleni, 10,0 m

Robna marka: LogiLink
Part No.: FP5LC10
Šifra: 1710
opširnije >
MPC:
252,00 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM5, LSZH, zeleni, 15,0 m

Robna marka: LogiLink
Part No.: FP5LC15
Šifra: 1711
opširnije >
MPC:
361,16 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM5, LSZH, zeleni, 20,0 m

Robna marka: LogiLink
Part No.: FP5LC20
Šifra: 1712
opširnije >
MPC:
469,18 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.