Pasivna mrežna oprema > Prespojni optički kabeli > Multimode OM2

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:
MPC:
0,00 kn
JMJ: KOM
-
+

Opt. prespojni kabel FC/SC duplex 50/125um OM2, LSZH, narančasti, 3,0m

Robna marka: Schrack
Part No.: HLP25CF03F
Šifra: 7898
opširnije >
MPC:
119,41 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
128,25 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
66,03 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
68,91 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
74,89 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
66,31 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
91,63 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
105,69 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
119,35 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
147,45 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
175,75 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.