Pasivna mrežna oprema > Prespojni optički kabeli > Multimode OM3

Prikaz:
Odaberite robnu marku:
Sortiraj po:

Opt. prespojni kabel LC/LC duplex 50/125µm OM3, LSZH, tirkizni, 0,5m

Robna marka: LogiLink
Part No.: FP3LC00
Šifra: 9337
opširnije >
MPC:
61,22 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
57,14 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
63,25 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
69,38 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
81,63 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
94,89 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
109,16 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
138,75 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
167,33 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
298,57 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
224,45 kn
JMJ: KOM
-
+
MPC:
283,63 kn
JMJ: KOM
-
+
Sve cijene su navedene sa PDV-om.
Zadržavamo pravo promjene cijena bez prethodne najave.
Za količine molimo provjeriti.
Ne odgovaramo za točnost opisa i slika artikala.